fbpx
למה CrossFit?

כנס לכושר ושפר את בריאותך

קרוספיט היא תוכנית כושר וכח יוצאת מהרגיל. היא בונה ביעילות כח, כושר, סיבולת קצרה וארוכת טווח, גמישות וכח מתפרץ.

אנו דואגים לשמור את רמת האימונים מעניינת ומאתגרת כך שתמיד תתרגש לחזור למכון. אנחנו מבינים כמה משעמם זה להגיע למכון ,לרוץ 20 דקות על הליכון, לעבוד על הזרועות ביום שני ועל הרגליים ברביעי וכך הלאה… בקרוספיט שמשון הWOD משתנים בכל יום ובכל פעם שתגיע להתאמן האימון יהיה שונה ומאתגר. תלמד לעשות דברים חדשים (רובם כאלה שלא חלמת שתוכל לעשות) בכל שיעור ובנוסף תהייה מוקף תמיד באנשים מדהימים שיתאמנו יחד איתך. שיטת האימון הקבוצתית של הקרוספיט נוטה לייצר חיבור חזק בין האתלטים המתאמנים, חיבור שיוצר את חברת הקרוספיט האדוקה. אנחנו תומכים ביצירת חברה מגובשת שכזאת, זה עוזר לכולנו לדרבן ולתמוך אחד בשני

בניית הכושר תשפר את איכות חייך בצורה דרמטית. יש המון הוכחות מדעיות לכך שתרגילי כושר מפחיתים את הסיכון לדלדול עצם, מחלות לב, סרטן, סכרת, לחץ דם ובעיות גב וברכיים.

כנס לכושר, התחזק, הפוך מהיר יותר והפחת את פגעי הזקנה.

ירידה במשקל

אימונים לבדם אינם מספיקים בכדי לאבד שומנים. אנחנו מאמינים בדיאטה בריאה יחד עם עבודה עצימה, הרמת משקולות וחילוף חומרים נכון בכדי לבנות שרירים ולהפחית באחוזי השומן. השילוב הזה ישמור על המשקל שלך, יפחית את התנגדות הגוף לאינסולין וישמור עליך בריא. אימונים בעצימות גבוהה ומשתנה, שהם הבסיס לשיטת הקרוספיט, הוכחו כמעלים את רמת חילוף החומרים בגוף ואת צריכת האנרגיה שלך אפילו בשעת מנוחה. זו אחת הסיבות שאנשים שמתאמנים בקרוספיט בקביעות לרוב מאוד חטובים ורזים.

"כשנחשפתי לראשונה לקרוספיט זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים. ניגבתי את הרצפה כמו סמרטוט אבל פשוט התאהבתי בזה מייד. השיפור שראיתי בכח ובגוף שלי לא היה דומה לשום דבר אחר שניסיתי בעשרים השנים שלי בתעשיית הכושר. מאותו הרגע ידעתי שנשבתי לתמיד. הגעתי מרקע של אימוני סיבולת וכושר שכללו הרבה ריצה, רכיבת אופניים ואימוני התנגדות קלים. בכל האימונים האלו שחקתי את הגוף שלי שוב ושוב, שלא לציין כמה משעממים היו האימונים. היום אני בן 47 ואני יותר חזק משהייתי אי פעם תודות לקרוספיט"

בוב הארפר – מאמן בגירסא האמריקאית של "לרדת בגדול".

bob-harper-crossfit-workout-in-the-park

Bob Harper’s Tips for Taking on CrossFit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שפר את יכולותיך האתלטיות

 

תוכניות קרוספיט עוזרות לגולשי סקי מקצועיים, שחקני כדורגל, מתאגרפים, אצנים, טריאתלוניסטים, לוחמי MMA ומקצוענים וחובבנים שונים לשפר את כושרם הכללי ואת דירוגם בענפים השונים. תוכל גם אתה להשתמש בקרוספיט לשיפור יכולותיך האתלטיות ולגבור על יריבך.

"מתחילת דרכי בקרוספיט אני מתאמן בהמון תרגילים ואימונים שונים ואני מרגיש מצויין!" רוברט גררו – שש פעמים אלוף העולם באיגרוף

 "הקרוספיט עובדת…העקרונות של הקרוספיט עזרו לי להפוך לאתלט שאני היום" ארין קפרו – שתי מדליות זהב אולימפיות בחתירה

תיראה ותרגיש טוב יותר

תרגיש מדהים – רוץ במדרגות, הרם חפצים כבדים, שפר את התנועתיות שלך, למד איך לעשות עמידת ידיים וגלגלונים, עשה שכיבות שמיכה ושפר את העוצמה הפנימית שלך. כיוון שהקרוספיט כל כך יעילה תוכל לפתח רמת כושר בסיסית בשלושה מפגשים בני שעה בשבוע. אם תרצה לבלות עוד יותר זמן במכון תוכל אפילו לעלות רמה ולהתחזק עוד יותר ובסוף גם להתחרות בתחרויות הקרוספיט האזוריות. השיטה בנוייה כך שתעבור צעד צעד מתנועות בסיסיות וטבעיות לתנועות מורכבות ומתקדמות.

חוזק הוא יותר מסתם כח. זה השילוב הנכון בין קואורדינציה, שיווי משקל, יכולת תנועה והכח להזיז עצמים כבדים. זאת גם הסיבה שאתלטים בקרוספיט לא נראים כל כך חזקים. הם למדו להשתמש בגופם ביעילות. זה דבר חשוב ביותר לנשים שרוצות לבנות כח שהן צריכות לחיים היום יומיים ולהפחית את הסיכוי לדלדול עצמות והתנוונות השרירים אבל מצד שני לא רוצות לפתח שרירים גדולים. הם יכולות לנצל את היתרונות שבתנועות ההתעמלות והרמת המשקולות האולימפית בכדי לבנות קואורדינציה, יכולת תנועה וכח מתפרץ ועדיין לשמור על גזרה רזה וחטובה.

מה עם הטענה שקרוספיט יגרום לנשים להיראות שרירית וגברית כמו הנשים בתמונות של קרוספיט באינטרנט ?  אם המטרה של המתאמנת היא להיות ספורטאית תחרותית בקרוספיט, והיא זכתה בלוטו הגנטי של האתלטים, ומתכוונת להתאמן 2-3 שעות ביום 6 פעמים בשבוע באימונים שרובם עם דגש על מסת שריר, תוך שמירה על תזונה הדוקה, 8 שעות שינה לכל הפחות ונטילת תוספי תזונה קונבנציונאליים אז  היא תיראה ככה.

אבל אם לא, והכוונה שלה היא לשפר את הכושר שלה בצורה משמעותית או להיות אתלטית חובבנית טובה יותר, והיא מתכננת להשקיע 3-4 שעות בשבוע באימוני קרוספיט, אז היא תרד בהיקפים, באחוזי השומן, ותשפר את הכח והיכולת האירובית והאנאירובית. בנוסף, היא תשפר גם את הטונוס השרירי ותקבל מראה כללי "חטוב יותר" המבליט את האזורים הנכונים.

חזק הוא היפה החדש.

דקה על נשים וקרוספיט

מוכן לקרב

קרוספיט היא שיטת האימון המרכזית לכושר ולכח של יחידות משטרה, כבאות, ימ"מ ויחידות מיוחדות רבות. לוחמים, כבאים ושוטרים חייבים להיות מוכנים תמיד לרוץ, לקפוץ ,לטפס ולהלחם בהתראה של שבריר שניה. קרוספיט מספקת להם את הכושר המעשי והסיבולת הנדרשת מהם בכדי שיוכלו לבצע את עבודתם נאמנה. אם אתה בצבא, במשטרה או ביחידת כבאות או שאתה מועמד לשירות בטחון לפני גיוס לצבא הקרוספיט יכולה לעזור לשפר את הכח, מהמירות והכושר הכללי שלך. אם שירתת בעבר בצבא ואתה רוצה לחזור לכושר שהיה לך בימים הטובים ההם הצטרף אלינו לאימון. יש לנו תוכנית לצעירים לפני גיוס שפותחה ע"י המדריך הראשי שלנו, בעצמו לוחם לשעבר ביחידת ההנדסה למבצעים מיוחדים – יהל"מ.

התוכנית מותאמת לגברים ונשים שרוצים להתכונן טוב לגיבושים או שמתגיסים בקרוב. התוכנית שמה דגש מיוחד על מהירות וסיבולת ותפתח לכם את רמת הכח הנדרשת מחיילים.

יש לנו מחירים מיוחדים לחיילים, אנשי כוחות הבטחון ושרותי ההצלה השונים.

WhatsApp Chat
Send via WhatsApp